Karjeras nedēļa 2018./2019.

Siguldas 1. pamatskola piedalījās Latvijas Karjeras nedēļā "Tavs skrejceļš". 


 7.-8. klašu skolēni tikās ar 2008. gada vasaras Olimpisko spēļu sudraba medaļas ieguvēju Aināru Kovalu. Pēc saistošā veiksmes stāsta skolēniem tika dota iespēja izmēģināt savus spēkus līdzsvara un spēka vingrinājumos. 

 

 

 

 

 


 

 

8. klašu meitenes iepazinās ar dūlu - Anitu Oļukalnu, grāmatas "Manu gaidību rokasgrāmata" autori. Atklātajā sarunā meitenes sekoja līdzi autores karjeras līkločiem, kas noveda līdz grāmatas izdošanai.

 

 


 


 
 

 

 

 

 9. klašu skolēni tikās ar LU ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes 2. kursa studentu Pēteri Bērziņu, kurš sniedza vērtīgas atziņas par to, 

kādus argumentus ņemt vērā, veicot savas dzīves lielo izvēli -  profesiju. Cik svarīga ir gan augstskolas izvēle, gan arī kādas ir karjeras iespējas to beidzot. 

 

 

 

 

 

 

 


 Savukārt Elīza Kupavska, kas beigusi Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolu savā prezentācijā iepazīstināja ar Interjera dizainera specialitāti, kā arī tālākās izglītības iespējām Latvijā un pasaulē.

 

 


   

 

 

 

 

 

 

 

                          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paldies visiem par atsaucību, par sniegto iespēju ieklausīties dažādos viedokļos.

 

 
×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas