Papīra darbnīca Siguldas 1. pamatskolā

 

28. un 29. maijā Siguldas 1.pamatskolā viesojās māksliniece, uzņēmuma “Viktora vēstules” vadītāja Zinaīda Ceske.

 

Pasākuma mērķis bija iepazīt  individuālās uzņēmējdarbības attīstīšanas iespējas un, praktiski darbojoties,  iegūt priekšstatu par papīra pārstrādes procesu, iespēju veidot kvalitatīvu produktu.

 

Pasākuma laikā skolēni saprata, ka papīra liešana ir aizraujoša nodarbe, jo papīrs, ko izlejam paši, ir vienreizējs tāpēc, ka nav iespējams iegūt divus pilnīgi vienādus papīrus. Katrai izlietajai loksnei ir savs stāsts un noslēpums, tāpēc tas arī ir tik īpašs.

 

Galvenā atziņa, ko skolēni guva, ir: veiksmīgas uzņēmējdarbības pamatā ir interesanta ideja un cilvēki, kas ar mīlestību šo ideju īsteno dzīvē.

 

Iepazīšanās ar individuālo uzņēmēju un  mākslinieci Zinaīdu Ceski tika nodrošināta Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās mācību iestādēs” ietvaros.

 

Ina Slavinska

Karjeras konsultante

×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas