Karameļu darbnīcas Siguldas 1. pamatskolā

 

30.novembrī Siguldas 1. pamatskolā viesojās uzņēmums “Karameļu darbnīca” no Jelgavas.

Pasākuma mērķis bija iepazīstināt 5.-6.klašu skolēnus ar uzņēmumu, kura dibinātājiem ir izdevies attīstīt savu uzņēmumu no mājražošanas līmeņa līdz tādam uzņēmumam, kurš tirgum piedāvā augstas kvalitātes produkciju – karameles, kas kļuvušas par atpazīstamu zīmolu visā Latvijā.

Pasākuma laikā skolēni vēroja karameļu tapšanas paraugdemonstrējumu, varēja iepazīties ar karameļu tapšanas noslēpumiem, nogaršot siltu karameli un pat izveidot savu karameli.

Pasākuma laikā skolēni saprata, ka karameļu meistaru darbs ir smags fizisks darbs un, lai apgūtu visus aroda noslēpumus, jāmācās astoņi mēneši.

Galvenā atziņa, ko skolēni guva, ir: veiksmīgas uzņēmējdarbības pamatā ir interesanta ideja un cilvēki, kas ar mīlestību šo ideju īsteno dzīvē.

Iepazīšanas ar karameļu meistara profesiju un veiksmīgo Latvijas uzņēmumu tika nodrošināta Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās mācību iestādēs” ietvaros.

 

 

×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas