• Astrīda Lindgrēna ''Vardarbībai - Nē!''

    2023-01-20

    "Vai mums vispār ir kāda iespēja mainīties pašos pamatos, pirms nav par vēlu? Spēt iemācīties distancēties no vardarbības? Censties kļūt par jaunu cilvēci? Bet, kā mēs to varētu panākt un ar ko vajadzētu sākt?" ir jautājumi, ko uzdevusi un risinājusi populārā zviedru rakstniece Astrīda Lindgrēna tālajā 1978. gadā savā runā "Vardarbībai - Nē!" Šie jautājumi ir aktuāli un pārrunājami arī šodien. Tāpēc skolas foajē skatāma pārdomas rosinoša izstāde ar nosaukumu "Bez vardarbības", kurā ir skatāmi A. Lindgrēnas citāti par vardarbības un tai pretnostatītās mīlestības, bērnu un vecāku attiecību tēmu, kas apvienoti ar zviedru mākslinieces Stīnas Virsēnas ilustrācijām. Izstāde tapusi sadarbībā ar centru "Dardedze", Zviedrijas vēstniecību Latvijā un Zviedrijas Institūtu un skatāma līdz janvāra mēneša beigām. Laipni aicināti!

×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas