• ''Kaķīša dzirnavas'' Siguldas pagatsa Kultūras namā

  2023-01-20

  Siguldas 1. pamatskolas audzēkņi aicina uz izrādi “Kaķīša dzirnavas 3. februārī plkst. 19.00 Siguldas pagasta Kultūras namā.

  Izrāde veidota pēc Kārļa Skalbes pasakas motīviem, taču mūsdienīgā formā. Izrādes scenogrāfijā tiek izmantoti otrreiz lietojamie materiāli un skolēnu zīmējumi. Siguldas 1. pamatskola ieguvusi ekoskolas statusu, līdz ar to jebkurā mācību procesā tiek domāts par mūsdienīgu, ilgtspējīgu un dabai draudzīgu materiālu izmantošanu.

  Izrādē tiek stāstīts par šodien tik ļoti svarīgām cilvēciskām vērtībām līdzcietību un iejūtību vienam pret otru un prieku ikdienas solī. Uz izrādi aicināts ikviens, katrs varēs ieklausīties kaķīša dzīves gudrībās, kā arī baudīt skolēnu priekšnesumus.

  Tajā piedalās Siguldas 1. pamatskolas audzēkņi, 2.4.klašu koris, zēnu un meiteņu koris “Ievas un deju kolektīvs “Purenīte.

  Izrādes garums ir 60 minūtes. Tā pirmo reizi demonstrēta 2022. gada 21. decembrī Siguldas 1.pamatskolas Ziemassvētku pasākumā.

  Ieeja pasākumā ir bez maksas.

×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas