• Meža ekspedīcija

    2022-09-14

    Siguldas 1.pamatskolas skolēni dodas Meža ekspedīcijā.

    7. septembrī Siguldas 1. pamatskolas 6. klašu skolēni devās meža ekspedīcijā Vangažu maršrutā, ko katru gadu rīko AS “Latvijas valsts meži kopā ar LU Starpnozaru izglītības inovācijas centru.

    Skolēniem bija iespēja apgūt dabaszinības mežā kopīga piedzīvojuma veidā. Ierodoties mežā, skolēni saņēma darba burtnīcu un zīmuli, ar ko pildīt dažādus uzdevumus. Ekspedīcijas laikā apmeklēja 10 dažādas stacijas, kurās uzzināja par meža zinātni, par produktiem, ko iegūst no koksnes. Bija iespēja jaunaudzē saskaitīt jaunos kokus un novērtēt, vai tas skaitās jau atjaunots mežs. Mērīja ar kociņu un pēdu palīdzību koka garumu, precizitāti bija iespējams pārbaudīt ar mērierīci. Skolēni ieguva zināšanas par to, kā noteikt jauno kociņu vecumu, kā arī, kas kaitē kokiem. Noslēdzošajā stacijā bija iespējams pašiem uzbūvēt Leonardo Da Vinči pašnesošo tiltu.

    Ekspedīcija noslēdzās ar kopīgu pikniku pie ugunskura.

×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas