• Dzejas dienas

    2022-09-14

    Šobrīd Dzejas dienu pasākumi notiek ne tikai Rīgā, bet arī citviet Latvijā. Šajās Dzejas dienu noskaņās iejutās arī mūsu skolas 3. klašu skolēni.

    Zinot, ka 9. septembrī notiks tikšanās ar dzejnieku Kārli Vērdiņu, jau laicīgi iepazinām šī autora dzeju. Lasījām, pārrunājām un mācījāmies no galvas dzejoļus.

    Liels bija pats tikšanās prieks Siguldas novada bibliotēkā. Dzejnieks mums atraktīvi, izjusti lasīja savu dzeju, ļaujot pabeigt atsevišķas dzejoļu rindas, ievērojot atskaņas. Tas bija jautri un reizē arī pamācoši. Viņš ieklausījās, kāda dzeja patīk skolēniem un apsolīja radot jaunus dzejoļus, to ņemt vērā.

    Skolēniem šī bija pirmā tikšanās ar īstu dzejnieku. Varbūt šis būs tāds mazs, bet nozīmīgs solītis pretī dzejas mīlestībai.

×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas