Deju kolektīvs "Purenīte"

Deju kolektīvs "Purenīte" skolā darbojas no 1994.gada. Kolektīvā dejo 1.-9.klašu skolēni. Kolektīvu ilgus gadus vadījusi Dzintra Fogele. Šobrīd kolektīva vadītāja Terēza Jozefa. Kolektīvs ir daudzu Skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētku dalībnieks, piedalījies daudzos sadraudzības koncertos un festivālos gan Latvijas mērogā, gan ārpus Latvijas robežām. Biežāk dalība ikgadējos festivālos – “Latvju bērni danci veda”, kas katru gadu norisinās citā Latvijas pilsētā, un starptautiskais festivāls “Eiropeade”, kas katru gadu norisinās citā Eiropas valstī.

Kori un ansambļi
Siguldas 1.pamatskolā ir senas dziedāšanas tradīcijas. Šobrīd skolā darbojas 1.klašu koris un 2.-3.klašu ansamblis (vadītāja Inga Jansone), 2.-4.klašu koris (vadītāja Inga Jansone), zēnu koris (vadītāja Evija Rozena) un meiteņu koris "Ievas" (vadītāja Evija Rozena). Meiteņu un zēnu kori ir bijuši Skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētku dalībnieki, piedalījušies vairākos koru festivālos. 2016.gadā viesojās Somijā, kur piedalījās koru festivālā Vāsā.

Spāņu valoda
5.-6.klašu skolēniem ir iespēja apmeklēt spāņu valodas nodarbības divos līmeņos (iesācēju un padiļinātajā grupā) skolotājas Lindas Bogdanes vadībā.


Šaha pulciņš
1.-9.klašu izglītojamie iemācās loģiski domāt un pieņemt lēmumus. Izglītojamie apgūst šaha spēles pamatus, iemācās analizēt esošo situāciju, plānveidīgi domāt un izvēlēties effektīvāko gājienu ierobežotā šaha spēles laikā. Regulāri piedalās Siguldas novada jauniešu šaha sacensībās, iegūst turnīru pieredzi.
Galvenie uzdevumi: Apgūt šaha spēles pamatus – noteikumus, šaha figūru gājienus, dažādus šaha spēles paņēmienus, izpratni par šaha partijas posmiem (atklātne, vidusspēle, galotne), šaha partijas pierakstu, spēli ar šaha pulksteni.

 

Florbols
1.-9.klašu skolēniem veicina interesi par regulārām fiziskām aktivitātēm un sportu kā neatņemamu dzīves sastāvdaļu, lietderīgi pavadot savu brīvo laiku, sekmējot skolēnu veselības saglabāšanu un nostiprināšanu, attīstot vispārējās fiziskās īpašības, kā arī pilnveidot savas florbola prasmes un iemaņas.

 
Visi skolas piedāvātie pulciņi skolēniem tiek piedāvāti bez maksas.
×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas