Erasmus+ KA2 Cloudlet - Let Us Meet In The Clouds

2020./2021. mācību gadā Siguldas 1.pamatskola ir iesaistījusies divos Erasmus+ programmas finansētos projektos: viens ir saistīts ar skolotāju tālākizglītību, bet otrā plānota skolēnu sadarbība ar četrām Eiropas valstu skolām.

Sastopoties ar nepieredzētiem izaicinājumiem, skolēni ir uzsākuši darbību projektā “Tiksimies mākoņos” (Let’s meet in the clouds).

2020.gada oktobrī visi Siguldas 1.pamatskolas 5. un 6.klašu skolēni tika aicināti uz dalībnieku atlasi – skolēni rakstīja motivācijas vēstuli angļu valodā, kā arī iesniedza projekta logo zīmējumu. Tika izveidota 21 skolēna komanda. Laikam ritot, mācību gada noslēgumā Erasmus+ skolēnu komandā darbojās 18 skolēni.

Projektā piedalās arī skolas no Polijas, Spānijas un Horvātijas, skolēni regulāri satiekas e-twinning vidē, veic dažādus uzdevumus, iepazīst citu valstu skolas un skolēnus attālināti.

E-twinning vidē notika arī balsojums par labāko projekta logo. Liels bija mūsu prieks, kad projektu konkursā sīvā konkurencē uzvarēja mūsu skolēna Rūdolfa Rostoka veidotais logo!

2020.gada 25.februārī notika lielā skolēnu konference, kur katras valsts skolēni prezentēja savu skolu, pilsētu un valsti, kā arī uzdeva jautājumus citiem skolēniem.

Kad Eiropa būs droša ceļojumiem, projektā iesaistītie skolēni dosies apciemot savus jau iepazītos draugus!

Projektam piešķirtais finansējums ir EUR 30324. Projekta mērķis ir izveidot mācību materiālus, ko izvietot mākonī, ļaujot tiem piekļūt attālināti no dažādām vietām un dažādām pasaules valstīm.

Publicitāte
Raksts par projektu "Siguldas Avīzē", 2020.gada novembris.
Spied šeit
Raksts par pirmo mobilitāti Siguldas novada mājaslapā 2021.gada 08.novembrī.
Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.